Grafická karta INNO3D RTX 5060 Twin X2 OC 8 GB
Kód: VGAIN3NVD0151
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rychlost přetaktování procesoru
2527 MHz
CUDA jádra
3840
Typ
GeForce RTX 5060
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Takt procesoru
2280 MHz
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
41 mm
Délka
225 mm
Výška
116 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Ostatní podporované operační systémy
FreeBSD
Podporované operační systémy Linux
Ano
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Šířka pásma paměti (max)
448 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Verze HDCP
2.3
HDCP
Ano
NVIDIA Ansel
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8886307702517 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
