Grafická karta Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0780
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
8960
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5070 Ti
Takt procesoru
2588 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Minimální systémové napájení
750 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Osvětlení
Ano
Typ chlazení
Aktivní
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Hmotnost a rozměry
Výška
142 mm
Hmotnost
2 kg
Délka
342 mm
Hloubka
70 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
427 mm
Hmotnost včetně balení
3 kg
Typ balení
Krabice
Šířka balení
264 mm
Výška balení
105 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1a
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Paměť
Frekvence paměti
30000 MHz
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze DirectX
12.0
Integrovaný TV tuner
Ne
Záruční doba
4 rok/roky
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.672 kg |
| EAN: | 4719331355562 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 443 mm |
| Délka balení: | 118 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
