Grafická karta Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC IC 12 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0795
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2587 MHz
Typ
GeForce RTX 5070
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA jádra
6144
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Barva
Bílá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Osvětlení
Ano
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Hmotnost a rozměry
Délka
290 mm
Hmotnost
2 kg
Výška
120 mm
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3 kg
Šířka balení
230 mm
Hloubka balení
398 mm
Výška balení
85 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze DisplayPortu
2.1a
Paměť
Frekvence paměti
28000 MHz
Paměť grafické karty
12 GB
Paměťová sběrnice
192 bit
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
3 rok/roky
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.467 kg |
| EAN: | 4719331355777 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 91 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
