Grafická karta Gigabyte GeForce RTX 5070 AERO OC 12 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0797
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA jádra
6144
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
2625 MHz
CUDA
Ano
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
GeForce RTX 5070
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Barva
Bílá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Osvětlení
Ano
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Délka
324 mm
Výška
130 mm
Hmotnost
2 kg
Hloubka
56 mm
Údaje o balení
Výška balení
90 mm
Typ balení
Krabice
Šířka balení
230 mm
Hmotnost včetně balení
3 kg
Hloubka balení
435 mm
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1a
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Paměť grafické karty
12 GB
Paměťová sběrnice
192 bit
Frekvence paměti
28000 MHz
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
4 rok/roky
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.999 kg |
| EAN: | 4719331355852 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
