Grafická karta BIOSTAR GeForce RTX 3080 10GB (VN3816RMT3)
Kód: VGABIONVD0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
8704
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Rychlost přetaktování procesoru
1440 MHz
Typ
GeForce RTX 3080
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Šířka
330 mm
Výška
53 mm
Hloubka
130 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
1.4a
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Počet HDMI portů
1
Paměť
Frekvence paměti
1188 MHz
Paměť grafické karty
10 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6X
Paměťová sběrnice
320 bit
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
NVIDIA Ansel
Ano
Verze DirectX
12.0
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.57 kg |
| EAN: | 4712960687004 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 85 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
