Grafická karta ASUS Prime GeForce RTX 5080 OC 16 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0901
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Typ
GeForce RTX 5080
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Minimální systémové napájení
850 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Vícebarevný
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Počet slotů
2,5
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,34 kg
Hloubka
50 mm
Délka
306 mm
Výška
126 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Hloubka balení
233 mm
Hmotnost včetně balení
1,99 kg
Typ balení
Krabice
Výška balení
88,5 mm
Šířka balení
405 mm
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
30 Gbit/s
Paměť grafické karty
16 GB
Výkon
Verze HDCP
2.3
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Připraveno na virtuální realitu
Ano
HDCP
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevdechujte prach/sprej.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 4711387837788 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
