Grafická karta ASUS Prime GeForce RTX 5060 OC 8 GB
Kód: VGAASUNVD0923
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Proudové procesory
4
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
3840
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2595 MHz
Rychlost přetaktování procesoru
2565 MHz
Typ
GeForce RTX 5060
CUDA
Ano
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Připraveno pro SFF
Ano
Počet slotů
2,5
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Vícebarevný
Hmotnost a rozměry
Výška
120 mm
Hmotnost
775 g
Hloubka
50 mm
Délka
268,3 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,42 kg
Hloubka balení
233 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
88,5 mm
Šířka balení
405 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
8 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Výkon NPU až
630 TOPs
HDCP
Ano
Připraveno na virtuální realitu
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze HDCP
2.3
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 4711636057851 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
