Grafická karta ASUS Dual RTX 5060 Ti 8 GB OC
Kód: VGAASUNVD0918
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2632 MHz
Rychlost přetaktování procesoru
2602 MHz
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
4608
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Připraveno pro SFF
Ano
Počet slotů
2,5
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Šedá
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Hmotnost a rozměry
Délka
229 mm
Výška
120 mm
Hloubka
50 mm
Hmotnost
656 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Šířka balení
364 mm
Výška balení
67 mm
Hloubka balení
219 mm
Hmotnost včetně balení
1,12 kg
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
8 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Výkon NPU až
767 TOPs
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 4711387994290 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 372 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
