Grafická karta ASUS Dual GeForce RTX 5060 8 GB OC
Kód: VGAASUNVD0925
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2565 MHz
Rychlost přetaktování procesoru
2535 MHz
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060
CUDA jádra
3840
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Barva
Šedá
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2,5
Typ chlazení
Aktivní
Připraveno pro SFF
Ano
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Hmotnost a rozměry
Délka
228 mm
Hloubka
50 mm
Výška
123 mm
Hmotnost
647 g
Údaje o balení
Šířka balení
368 mm
Výška balení
68 mm
Hloubka balení
220 mm
Hmotnost včetně balení
1,11 kg
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Verze HDCP
2.3
Výkon NPU až
623 TOPs
Verze OpenGL
4.6
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 4711636057899 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
