Grafická karta ASRock Steel Legend Radeon RX 9070 XT 16 GB
Kód: VGAASRATI0096
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
2970 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ne
Typ
Radeon RX 9070 XT
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
AMD
Proudové procesory
4096
Příkon
Minimální systémové napájení
800 W
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Vzhled
Osvětlení
Ano
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Bílá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Výška držáku
Full-Height (FH)
Barva podsvětlení
Více
Počet slotů
2,9
Hmotnost a rozměry
Výška
131 mm
Délka
298 mm
Hloubka
58 mm
Hmotnost
1,16 kg
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1a
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Výkon
HDCP
Ano
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.591 kg |
| EAN: | 4711581490451 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
