Grafická karta ASRock Challenger AMD Radeon RX 9070 AMD 16 GB
Kód: VGAASRATI0098
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
2520 MHz
Proudové procesory
3584
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ne
Typ
Radeon RX 9070
Rodina grafického procesoru
AMD
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Minimální systémové napájení
700 W
Vzhled
Chladicí technologie
Asrock Striped Axial Fan
Osvětlení
Ano
Barva
Černá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Výška držáku
Full-Height (FH)
Typ chlazení
Aktivní
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Výška
123 mm
Hmotnost
918 g
Délka
290 mm
Hloubka
51 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze DisplayPortu
2.1a
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
HDCP
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.331 kg |
| EAN: | 4711581490475 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 214 mm |
| Šířka balení: | 399 mm |
| Délka balení: | 97 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
