Grafická karta. PowerColor RX9060XT 16G-A
Kód: VGAPOCATI0295
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
Radeon RX 9060 XT
Rodina grafického procesoru
AMD
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Proudové procesory
2048
Maximální počet displejů na videokartu
3
Příkon
Minimální systémové napájení
500 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
220 mm
Výška
40 mm
Hloubka
120 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
2
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1a
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Výkon
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 4713436175964 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 195 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
