Grafická karta. PowerColor Hellhound RX9070XT 16G-L/OC
Kód: VGAPOCATI0286
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2400 MHz
Typ
Radeon RX 9070 XT
Rodina grafického procesoru
AMD
Příkon
Minimální systémové napájení
800 W
Vzhled
Barva
Černá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
49 mm
Délka
340 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express x16
Paměť
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.0
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 4713436175742 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
