GPD WIN Mini (2025) Mini notebook 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home Black
Kód: MOBGPDNOT0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Vyrovnávací paměť procesoru
24.5 MB
Model procesoru
AMD Ryzen™ 7 5825U
Počet jader procesoru
8
Takt procesoru
3,3 GHz
Takt procesoru při přetaktování
5,1 GHz
Počet vláken procesoru
16
Počítačová síť
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Verze Bluetooth
5.3
Úložná média
Ukládací médium
SSD
Počet instalovaných SSD
1
Celková kapacita úložiště
1 TB
Vzhled
Vestavěný touchpad
Ano
Typ produktu
Mini notebook
Barva
Černá
Klávesnice
Vestavěná klávesnice
Ano
Zvuk
Zabudovaný mikrofon
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
555 g
Hloubka
109 mm
Výška
27 mm
Šířka
172 mm
Software
Poskytovaný operační systém
Windows 11 Home
Možnosti připojení
Počet portů USB typu C
2
Vstup napájení
1
Počet portů USB typu A
1
HDMI
Ano
Verze HDMI
2.1
Paměť
Vnitřní paměť
16 GB
Typ paměti RAM
LPDDR5X
Grafika
Grafická karta
AMD Radeon 780M
Rodina grafické karty
AMD
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
17,8 cm (7")
Hustota pixelů
314 PPI
Rozlišení displeje
1920 x 1080 px
Poměr stran obrazu
16:9
Baterie
Kapacita baterie
44,2 Wh
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 6970787921253 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
