Gorenje GTW642SYW Bílá Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDGJEPGZ0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
1 W
Vzhled
Barva
Bílá
Průměr varné zóny 3
73.5 mm
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Průměr varné zóny 4
73.5 mm
Plotýnka na pánev wok
3500 W
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Materiál povrchu
Temperované sklo
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Typ varné desky
Plynový
Výkon varné zóny 2
1050 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 3
1800 W
Výkon varné zóny 4
1800 W
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Umístění wok hořáku
Levý přední
Wok hořák
Ano
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Počet varných zón
4 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
3500 W
Průměr varné zóny 1
123 mm
Šířka varné desky
60 cm
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Průměr varné zóny 2
53.7 mm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
13,1 kg
Šířka
600 mm
Výška
136 mm
Hloubka
520 mm
Údaje o balení
Výška balení
157 mm
Šířka balení
680 mm
Hmotnost včetně balení
13,9 kg
Hloubka balení
600 mm
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Vepředu vpravo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.7 kg |
| EAN: | 3838782467707 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 157 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
