Gorenje GTW642SYB Černá Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDGJEPGZ0116
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
1 W
Vzhled
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Barva
Černá
Počet varných zón
4 zóna/zón
Umístění přístroje
Vestavěné
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Typ varné desky
Plynový
Materiál povrchu
Sklokeramický
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Umístění varné zóny 2
Vpravo vepředu
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Wok hořák
Ano
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Výkon varné zóny 4
1800 W
Výkon varné zóny 1
3500 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Výkon varné zóny 3
1800 W
Výkon varné zóny 2
1050 W
Průměr varné zóny 1
123 mm
Umístění wok hořáku
Levý přední
Průměr varné zóny 3
73.5 mm
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Šířka varné desky
60 cm
Průměr varné zóny 4
73.5 mm
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Průměr varné zóny 2
53.7 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Plotýnka na pánev wok
3500 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
15 kg
Výška
136 mm
Hloubka
520 mm
Šířka
600 mm
Údaje o balení
Šířka balení
680 mm
Výška balení
157 mm
Hmotnost včetně balení
15,7 kg
Hloubka balení
600 mm
Ergonomie
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Typ ovládání
Otočné
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.7 kg |
| EAN: | 3838782467691 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 157 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
