Gorenje FH10EAW mrazák Truhlicový mrazák Stojací 95 l E Bílá
Kód: AGDGJEZAM0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
167 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída energetické účinnosti
E
Spotřeba
90 W
Vzhled
Uchycení dveří
Nahoru
Vestavěný displej
Ne
Umístění přístroje
Stojací
Konvertibilní mrazák
Ne
Barva
Bílá
Typ produktu
Truhlicový mrazák
Připraveno na zakázkové panely
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
479 mm
Výška
854 mm
Šířka
546 mm
Hmotnost
22 kg
Výkon
Mrazicí výkon
4,8 kg/24h
Automatické odmrazování (mrazák)
Ano
Hlučnost
40 dB
Klimatická třída
SN-T
Beznámrazový systém
Ne
Hrubá kapacita mrazáku
95 l
Třída hlukových emisí
C
Doba uložení při výpadku proudu
24 h
Čistá kapacita mrazáku
95 l
Ergonomie
Alarm otevřených dveří
Ne
Hlásič teploty
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je jednotka správně připojena k napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 3838782764424 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 890 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 575 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
