Goodram UDIMM ECC VLP 16GB 2Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4D816G
Kód: PSEGORDR40003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR4
Komponent pro
PC/server
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Frekvence paměti
3200 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Formát paměti
UDIMM ECC
Vnitřní paměť
16 GB
Organizace čipů
2Rx8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267962138 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
