Goodram SSDPR-PX600-500-80 SSD disk 500 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Typ paměti
3D NAND
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Rychlost zápisu
1700 MB/s
Kapacita disku SSD
500 GB
Rychlost čtení
4700 MB/s
Hmotnost a rozměry
Výška
80 mm
Hloubka
4 mm
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
85 °C
Minimální provozní teplota
-25 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 5908267964088 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 141 mm |
| Šířka balení: | 143 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
