Goodram SSDPR-PX600-1K0-80 SSD disk 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
M.2
Rychlost zápisu
3200 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Typ paměti
3D NAND
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
5000 MB/s
Hmotnost a rozměry
Hloubka
4 mm
Výška
80 mm
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Maximální provozní teplota
85 °C
Minimální provozní teplota
-25 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267964095 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
