GOODRAM SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz CL19
Kód: PAMGORSOO0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
19
Napětí paměti
1.2 V
Frekvence paměti
2666 MHz
Vnitřní paměť
16 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Podporované operační systémy Windows
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 5908267941003 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Komponent pro: | Laptop |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
