Goodram PX700 SSD SSDPR-PX700-04T-80 SSD disk 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0098
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/Laptop
Formát SSD
M.2
Rozhraní
PCI Express 4.0
Kapacita disku SSD
4 TB
Rychlost čtení
7400 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
NVMe
Ano
Množství externí mezipaměti DDR
40 MB
Rychlost zápisu
6500 MB/s
Externí mezipaměť DDR
Ano
Podpora technologie SMART
Ano
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Podpora výměny za provozu
Ne
Verze NVMe
1.4
Typ paměti
3D NAND
Podpora TRIM
Ano
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
2400
Hmotnost a rozměry
Výška
2,65 mm
Hloubka
22 mm
Šířka
80 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Mimoprovozní otřes
1500 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Maximální neprovozní nadmořská výška
0,5 m
Maximální provozní teplota
70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267965061 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
