Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-512-80-G3 SSD disk 512 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0125
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
512 GB
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
300
ECC
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rozhraní
PCI Express 3.0
Typ paměti
3D NAND
Rychlost čtení
3200 MB/s
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Podpora technologie SMART
Ano
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Rychlost zápisu
2400 MB/s
NVMe
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
250000 IOPS
Náhodné čtení (4 KB)
110000 IOPS
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80 mm
Hmotnost
7 g
Šířka
22 mm
Výška
3,8 mm
Údaje o balení
Šířka balení
140 mm
Výška balení
8 mm
Hloubka balení
140 mm
Hmotnost včetně balení
22,5 g
Další charakteristiky
Záruční doba
3 rok/roky
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Maximální provozní teplota
70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267966259 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
