Goodram PX500 GEN.3 SSDPR-PX500-01T-80-G3 SSD disk 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0110
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
ECC
Ano
Rozhraní
PCI Express 3.0
Typ paměti
3D NAND
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
600
Kapacita disku SSD
1 TB
Komponent pro
PC/Laptop
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Podpora technologie SMART
Ano
Rychlost zápisu
2700 MB/s
Formát SSD
M.2
Náhodný zápis (4 KB)
300000 IOPS
NVMe
Ano
Rychlost čtení
3300 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
230000 IOPS
Hmotnost a rozměry
Hloubka
80 mm
Hmotnost
7 g
Šířka
22 mm
Výška
3,8 mm
Údaje o balení
Výška balení
8 mm
Hloubka balení
140 mm
Šířka balení
140 mm
Hmotnost včetně balení
22,5 g
Další charakteristiky
Záruční doba
3 rok/roky
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267966266 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
