Goodram IRP-K3600D4V64L18/64GDC IRDM DEEP BLACK paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR4
Kód: PAMGORDR40326
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.35 V
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
CAS latence
18
Typ vnitřní paměti
DDR4
Frekvence paměti
3600 MHz
Vnitřní paměť
64 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
Komponent pro
PC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5908267964972 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 21 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 53 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
