Goodram IRDM RGB DDR5 IRG-64D5L32S/32GDC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB 6400 MHz
Kód: PAMGORDR50022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Frekvence paměti
6400 MHz
Podsvícení
Ano
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Formát paměti
288-pin DIMM
Modulová konfigurace
2048M x 8
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ chlazení
Chladič
Napětí paměti
1.35 V
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
SPD profil
Ano
ECC na desce
Ano
CAS latence
32
Komponent pro
PC
Vnitřní paměť
32 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
8 mm
Hmotnost
66 g
Šířka
133,3 mm
Hloubka
44,8 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
161 mm
Výška balení
16 mm
Šířka balení
180 mm
Hmotnost včetně balení
182 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.185 kg |
| EAN: | 5908267965191 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
