Goodram IRDM DDR5 IR-6800D564L34S/32GDC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB 6800 MHz
Kód: PAMGORDR50019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podsvícení
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ chlazení
Chladič
Frekvence paměti
6800 MHz
Komponent pro
PC/server
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Vnitřní paměť
32 GB
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Napětí paměti
1.45 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Modulová konfigurace
2048M x 8
SPD profil
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
ECC na desce
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
CAS latence
34
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Hmotnost a rozměry
Hloubka
31 mm
Hmotnost
66 g
Výška
6 mm
Šířka
133 mm
Údaje o balení
Šířka balení
150 mm
Hloubka balení
53 mm
Hmotnost včetně balení
91 g
Výška balení
24 mm
Typ balení
Krabice
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5908267964965 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 52 mm |
| Šířka balení: | 23 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
