Goodram IRDM DDR5 IR-6400D564L32S/32GDC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB 6400 MHz
Kód: PAMGORDR50010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
6400 MHz
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Formát paměti
288-pin DIMM
Napětí paměti
1.35 V
Komponent pro
PC/server
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
SPD profil
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC
Ne
CAS latence
32
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
ECC na desce
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Podsvícení
Ne
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Typ chlazení
Chladič
Modulová konfigurace
2048M x 8
Hmotnost a rozměry
Šířka
133 mm
Hloubka
31 mm
Hmotnost
66 g
Výška
6 mm
Údaje o balení
Šířka balení
150 mm
Výška balení
24 mm
Hmotnost včetně balení
91 g
Hloubka balení
53 mm
Typ balení
Krabice
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5908267964934 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
