Goodram IRDM DDR5 IR-6000D564L36S/32GDC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB
Kód: PAMGORDR50031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí paměti
1.25 V
ECC na desce
Ano
Podsvícení
Ne
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
ECC
Ne
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Typ chlazení
Chladič
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
32 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
Modulová konfigurace
2048M x 8
Frekvence paměti
6000 MHz
SPD profil
Ano
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
CAS latence
36
Hmotnost a rozměry
Šířka
133 mm
Hloubka
31 mm
Výška
6 mm
Hmotnost
66 g
Údaje o balení
Šířka balení
150 mm
Výška balení
24 mm
Hmotnost včetně balení
91 g
Hloubka balení
53 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5908267901724 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
