Goodram IRDM DDR5 IR-6000D564L30S/32GDC paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB 6000 MHz
Kód: PAMGORDR50008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/server
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
SPD profil
Ano
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ne
Napětí paměti
1.35 V
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Formát paměti
288-pin DIMM
Modulová konfigurace
2048M x 8
Vnitřní paměť
32 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
ECC na desce
Ano
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Frekvence paměti
6000 MHz
CAS latence
30
Podsvícení
Ne
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Hmotnost a rozměry
Šířka
133 mm
Výška
6 mm
Hloubka
31 mm
Hmotnost
66 g
Údaje o balení
Šířka balení
150 mm
Výška balení
24 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
91 g
Hloubka balení
53 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může obsahovat materiály škodlivé pro životní prostředí, likvidujte v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.095 kg |
| EAN: | 5908267964910 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
