Goodram IRDM DDR5 IR-6000D564L30/64GDC paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB 6000 MHz
Kód: PAMGORDR50018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC na desce
Ano
Vnitřní paměť
64 GB
Podsvícení
Ne
Napětí paměti
1.35 V
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Verze AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
1.0
Typ chlazení
Chladič
Typ vnitřní paměti
DDR5
CAS latence
30
Frekvence paměti
6000 MHz
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
ECC
Ne
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
SPD profil
Ano
Komponent pro
PC/server
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Formát paměti
288-pin DIMM
Modulová konfigurace
2048M x 8
Hmotnost a rozměry
Hloubka
31 mm
Šířka
133 mm
Výška
4 mm
Údaje o balení
Výška balení
54 mm
Hloubka balení
165 mm
Typ balení
Krabice
Šířka balení
205 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5908267964927 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
