Goodram GR5600D564L46S/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 SO-DIMM
Kód: PAMGORSOO0112
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát paměti
SO-DIMM
Frekvence paměti
5600 MHz
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC na desce
Ano
ECC
Ne
CAS latence
46
Komponent pro
PC
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
SPD profil
Ano
Modulová konfigurace
2048M x 8
Napětí paměti
1.1
Hmotnost a rozměry
Hloubka
30 mm
Šířka
70 mm
Hmotnost
8 g
Výška
3 mm
Údaje o balení
Šířka balení
162 mm
Výška balení
10 mm
Hmotnost včetně balení
19 g
Hloubka balení
52 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| EAN: | 5908267964262 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 53 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
