Goodram GR4800S564L40S/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
Kód: PAMGORSOO0099
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC na desce
Ano
Napětí paměti
1.1
Komponent pro
Laptop
Vnitřní paměť
16 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Frekvence paměti
4800 MHz
CAS latence
40
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Hmotnost a rozměry
Výška
3 mm
Hmotnost
8 g
Hloubka
30 mm
Šířka
70 mm
Údaje o balení
Šířka balení
162 mm
Výška balení
10 mm
Hmotnost včetně balení
19 g
Hloubka balení
52 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidace elektronických výrobků by měla být v souladu s místními předpisy pro recyklaci elektronických zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267963081 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
