Goodram GR3200S464L22/32G paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGORSOO0104
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR4
Vnitřní paměť
32 GB
Napětí paměti
1.2 V
CAS latence
22
ECC
Ne
Frekvence paměti
3200 MHz
Barva
Zelená
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Komponent pro
PC
Další charakteristiky
Kapacita
32 GB
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 5908267961384 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
