Goodram GR3200S464L22/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGORSOO0085
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
Laptop
CAS latence
22
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Frekvence paměti
3200 MHz
Napětí paměti
1.2 V
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR4
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
Modulová konfigurace
1024M x 8
ECC
Ne
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267942918 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
