Goodram GR3200D464L22/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMGORDR40207
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.2 V
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR4
Podpora paměťových kanálů
1 kanál
CAS latence
22
Frekvence paměti
3200 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Komponent pro
PC/server
Modulová konfigurace
1024M x 8
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Šířka
133,3 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt paměťového modulu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| EAN: | 5908267960431 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 12 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 52 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
