Goodram DIMM GR5600D564L46/32G paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5
Kód: PAMGORDR50035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
32 GB
Frekvence paměti
5600 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR5
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Modulová konfigurace
2048M x 8
Komponent pro
Laptop
CAS latence
46
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
16 g
Hloubka
31 mm
Výška
4 mm
Šířka
133 mm
Údaje o balení
Šířka balení
162 mm
Hloubka balení
52 mm
Hmotnost včetně balení
26 g
Výška balení
10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5908267901458 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
