GOODRAM DDR4 8GB 3200 CL16 IRDM X ČERNÁ
Kód: PAMGORDR40211
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
ECC
Ne
Napětí paměti
1.2 V
Modulová konfigurace
(N/A) (N/A)
CAS latence
16
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Frekvence paměti
3200 MHz
Typ chlazení
Chladič
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 8 GB
Vnitřní paměť
8 GB
Olověná povrchová úprava
Zlato
Hmotnost a rozměry
Výška
31,2 mm
Šířka
133,3 mm
Hloubka
1,4 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5908267961223 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
