GOODRAM DDR4 32GB PC4-21300 2666MHZ CL19
Kód: PAMGORDR40205
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Napětí paměti
1.2 V
ECC
Ne
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
32 GB
CAS latence
19
Frekvence paměti
2666 MHz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5908267954676 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Komponent pro: | PC/server |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
