Goodram CX400 SSDPR-CX400-02T-G2 2 TB 2.5" Serial ATA III 3D NAND
Kód: DIAGORSSD0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost zápisu
500 MB/s
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
720
Rychlost čtení
550 MB/s
Formát SSD
2.5"
Rozhraní
Serial ATA III
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Komponent pro
PC
Typ paměti
3D NAND
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
NVMe
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
69,8 mm
Hloubka
7 mm
Šířka
100 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-45 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5908267964880 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 142 mm |
| Šířka balení: | 142 mm |
| Délka balení: | 12 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
