Girmi FM21 Mimo rozsah Kombinovaná mikrovlnná trouba 20 l 700 W Červená
Kód: AGDGMIKMW0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Červená
Typ ovládání
Otočné
Materiál gramofonu
Sklo
Výkon grilu
800 W
Barva dveří
Červená
Umístění přístroje
Mimo rozsah
Vestavěný displej
Ne
Uchycení dveří
Levý
Doba časovače
30 min
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Vnitřní kapacita
20 l
Výkon trouby
700 W
Otočný talíř
Ano
Bzučák
Ano
Velikost otočného talíře
24,5 cm
Systém otevírání dvířek
Tahem
Časovač
Ano
Typ časovače
Mechanický
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Spotřeba
1150 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
10,7 kg
Šířka
455 mm
Výška
260 mm
Hmotnost včetně balení
11,6 kg
Hloubka
340 mm
Funkce a programy vaření
Funkce grilování
Ano
Funkce tepla
Ano
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.6 kg |
| EAN: | 8056095873380 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 393 mm |
| Šířka balení: | 493 mm |
| Délka balení: | 297 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
