Gigabyte Radeon RX 9070 XT AORUS ELITE 16GB (GV-R9070XTAORUS E-16GD)
Kód: VGAGIGATI0332
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2400 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
Radeon RX 9070 XT
Rodina grafického procesoru
AMD
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA
Ne
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
3x 8-pin
Minimální systémové napájení
850 W
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
339 mm
Výška
59 mm
Hloubka
136 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1a
Počet připojení DisplayPorts
2
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
2
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Verze OpenGL
4.6
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.0
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 4719331355517 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 96 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
