GIGABYTE MZ33-AR0 základní deska Socket SP5 Rozšířený ATX
Kód: PLGGIGSAM0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
Socket SP5
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9004
Výrobce procesoru
AMD
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Řadič LAN
Broadcom BCM57416
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ne
Vlastnosti
Barva
Modrá
Komponent pro
Server
Typ zdroje
ATX
Řada čipsetu základní desky
AMD
Typ základní desky
Rozšířený ATX
Hmotnost a rozměry
Hloubka
330 mm
Šířka
305 mm
Údaje o balení
Výška balení
78 mm
Hloubka balení
355 mm
Šířka balení
409 mm
Paměť
Podporované frekvence paměti
3600
Typ paměťových slotů
DIMM
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Počet paměťových slotů
24
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Aspeed AST2600
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 95%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
10 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
8 - 80%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-40 - 60 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
SATA
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x)
4
Počet slotů M.2 (M)
1
Řadiče ukládacích zařízení
Počet podporovaných úložných jednotek
8
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2
Interní vstupy/výstupy
Konektor předního panelu
Ano
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
EPS napájecí konektor (8pin)
Ano
Konektor TPM
Ano
Konektor ventilátoru procesoru
Ano
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové)
2
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet COM portů
1
Počet VGA portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.94 kg |
| EAN: | 4719331849894 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 408 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 78 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
