Gigabyte GeForce RTX 5080 AORUS MASTER ICE 16GB (GV-N5080AORUSM ICE-16GD)
Kód: VGAGIGNVD0792
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5080
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Takt procesoru
2805 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
10752
CUDA
Ano
Příkon
Minimální systémové napájení
850 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Barva
Bílá
Typ chlazení
Aktivní
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška
75 mm
Délka
360 mm
Šířka
150 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
30 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.0
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ne
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.425 kg |
| EAN: | 4719331355692 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 252 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
