GIGABYTE GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0778
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Typ
GeForce RTX 5080
Maximální počet displejů na videokartu
4
Takt procesoru
2730 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
850 W
Vzhled
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Připraveno pro SFF
Ano
Osvětlení
Ano
Počet slotů
2,5
Barva
Bílá
Typ chlazení
Aktivní
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Délka
304 mm
Výška
126 mm
Hmotnost
2 kg
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
398 mm
Hmotnost včetně balení
3 kg
Výška balení
85 mm
Šířka balení
230 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Frekvence paměti
28000 MHz
Rychlost přenosu dat
30 Gbit/s
Výkon
Verze DirectX
12.0
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Záruční doba
4 rok/roky
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.905 kg |
| EAN: | 4719331355555 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 238 mm |
| Šířka balení: | 408 mm |
| Délka balení: | 93 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
