GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0782
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2542 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5070 Ti
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
8960
CUDA
Ano
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva
Černá
Osvětlení
Ano
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Délka
304 mm
Hmotnost
2 kg
Výška
126 mm
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3 kg
Šířka balení
230 mm
Hloubka balení
398 mm
Výška balení
85 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1a
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Frekvence paměti
30000 MHz
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Záruční doba
3 rok/roky
Verze DirectX
12.0
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.864 kg |
| EAN: | 4719331355883 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 410 mm |
| Šířka balení: | 239 mm |
| Délka balení: | 94 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
