GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC ICE SFF 16G NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0781
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
8960
Takt procesoru
2542 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
GeForce RTX 5070 Ti
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Osvětlení
Ano
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva
Bílá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
50 mm
Výška
126 mm
Hmotnost
2 kg
Délka
304 mm
Údaje o balení
Šířka balení
230 mm
Hmotnost včetně balení
3 kg
Hloubka balení
398 mm
Výška balení
85 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1a
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Frekvence paměti
30000 MHz
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
3 rok/roky
Verze OpenGL
4.6
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| EAN: | 4719331355869 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 408 mm |
| Délka balení: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
