GIGABYTE GeForce RTX 5070 EAGLE OC SFF 12G NVIDIA 12 GB GDDR7
Kód: VGAGIGNVD0800
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
GeForce RTX 5070
Maximální počet displejů na videokartu
4
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
2587 MHz
CUDA
Ano
CUDA jádra
6144
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Minimální systémové napájení
750 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Počet slotů
2
Osvětlení
Ano
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 3X
Hmotnost a rozměry
Výška
120 mm
Délka
290 mm
Hmotnost
2 kg
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
3 kg
Hloubka balení
398 mm
Šířka balení
230 mm
Výška balení
85 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
192 bit
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Frekvence paměti
28000 MHz
Paměť grafické karty
12 GB
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
Dvojité DVI
Ne
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Verze OpenGL
4.6
Záruční doba
3 rok/roky
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4719331355760 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
