Gigabyte GeForce RTX 5070 AORUS MASTER 12GB
Kód: VGAGIGNVD0793
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Takt procesoru
2512 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5070
Maximální počet displejů na videokartu
4
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
64 mm
Délka
317 mm
Hloubka
136 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
12 GB
Paměťová sběrnice
192 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Verze DirectX
12.0
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ne
Dvojité DVI
Ne
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 4719331355753 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 113 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
