Gigabyte GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC 8GB (GV-N5060WF2MAX OC-8GD) - grafická karta
Kód: VGAGIGNVD0831
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060
CUDA
Ano
Takt procesoru
2512 MHz
CUDA jádra
3840
Maximální počet displejů na videokartu
4
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
109 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Chladicí technologie
GIGABYTE WINDFORCE 2X
Hmotnost a rozměry
Délka
199 mm
Hmotnost
490 g
Výška
116 mm
Hloubka
40 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
295 mm
Šířka balení
210,5 mm
Výška balení
50 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
810 g
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Frekvence paměti
28000 MHz
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.0
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Záruční doba
3 rok/roky
Verze OpenGL
4.6
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 4719331356699 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 53 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
